Najwyższa jakość

Realizacje

Za priorytet stawiamy sobie zadowolenie klienta. Każdy projekt jest szczegółowo omawiany aby efekt końcowy pokrywał się z początkowymi założeniami. Nadal masz wątpliwości? W takim razie zapraszamy Cię do zobaczenia próbki naszych możliwości.

Kreator Cv.pl

Darmowy kreator CV*

Strona pozwala utworzyć profesjonalne CV, dzięki któremu łatwiej będzie nam przejść pierwszy etap rekrutacji. Stworzyliśmy łatwy w obsłudze i intuicyjny interfejs użytkownika. Po uzupełnieniu danych generowany jest plik pdf z naszym CV.

www.cv.pl

Portal z ogłoszeniami pracy*

Zaprojektowaliśmy stronę, gdzie osoby z branży inoformatycznej mogą wyszukać oferty pracy. W bazie znajdują się ogłoszenia z całej Polski. Ponadto na portalu znajduje się obszerny dział z artykułami o tematyce IT.

www.informatycy.pl
Praca dla informatyków
Praktyki dla studentów

Praktyki dla studentów*

Od strony backendowej strona jest niemalże identyczna co Informatycy.pl. Celem jest natomiast ułatwienie uczniom szkół średnich oraz studentom znalezienia praktyk.

www.praktyki.pl

Yappko - software house*

Appdromeda.pl jest częścią marki Yappko - międzynarodowego software house. Wykonaliśmy zarówno frontendową część strony jak i backendową. Przede wszystkim został utworzony moduł, dzięki któremu możemy zarządzać zespołem oraz projektami.

www.yappko.com
Yappko software house
Dedykowany system Terminals

Obszary inwestycyjne

Dla klienta zajmującego się sprzedarzą działek inwestycyjnych stworzyliśmy wraz z firmą 3a.pl z Gliwic system ułatwiający pracę pośrednikom/sprzedawcom. Nasza firma wykonała część prac backendowych. Moduły pomagające wyświetlać pełne informacje o dostępnych obszarach, pobierać informację z Google Maps, rezerwować terminy spotkań z klientami oraz generować sondy dotyczące konkretnej działki to nasza robota.

Aplikacja dla urzędu marszałkowskiego

Jednym z kolejnych dużych projektów, którym możemy się pochwalić jest system dla urzędu marszałkowskiego. Po raz kolejny wraz z firmą 3a.pl "walczyliśmy" z kodem. Tym razem tworzyliśmy aplikację zarówno od strony wizualnej jak i funkcjonalnej. Dedykowany system "RSI" wspomaga zarządzanie inwestycjami w różnych obszarach gospodarki. Ponadto umożliwia rejestrację nowych aktorów (firm).

Aplikacja dla urzędu marszałkowskiego
Kontrola zużycia paliwa

Kontrola zużycia paliwa

Największy dedykowany system, który mieliśmy okazje współtworzyć. Aplikacja pozwala kontrolować zużycie paliwa pojazdów (posiadających specjalne urządzenie) poruszających się po całym świecie. "Skrzynka" montowana w pojazdach klientów oprócz wysyłania informacji o zbiorniku paliwa dostarczała również inne takie jak: aktualny kierowca, kiedy był ostatni postój, łączna ilość przejechanych kilometrów. W trakcie 4 miesięcznej pracy napisaliśmy wiele modułów: wyznaczanie (rysowanie) trasy, powiadomienia o awariach, naprawach itp., zarządzanie klientami, konfigurowanie wizualizacji pojazdów na mapie OpenStreetMap.

Gugiel.pl*

Dla nowo powstałej agencji interaktywnej (której również jesteśmy częścią) zakodowaliśmy całą stronę www. Oprócz strony/wizytówki zaprogramowaliśmy moduł pozwalący wyszukać lokalne miasta oraz dobrać odpowiednią ofertę.

www.gugiel.pl
Agencja interaktywna Gugiel.pl

* projekt wykonany przy współpracy z icube.pl

Zaufaj nam

Chcesz stworzyć godny podziwu wizerunek swojej firmy w Internecie? Planujesz rozkręcić swój internetowy biznes? A może pragniesz opracować swój open koncept na autorskim serwisie?

SKONTAKTUJ SIĘ