Najwyższa jakość

Audyt stron

Co należy wziąć pod lupę?

Dążąc do perfekcji, weryfikujemy stopień rozwoju danego serwisu. Na tej podstawie wnioskujemy, czy jest w pełni sprawny i spełnia oczekiwania klienta. To tak bardzo ogólnie.

Na audyt stron sprowadza się przede wszystkim analiza. I tutaj trzeba wyszczególnić analizę poprawności kodu źródłowego strony, stylu tradycyjnego oraz mobilnego, a także treściową. Od tego bowiem zależy pozycja witryny w wyszukiwarkach, o czym wspominaliśmy tutaj. Zarejestrowanie poziomu błędów w opisie strukturalnym pozwoli nam dostrzec, co koliduje przy regularnym wzroście pozycji w Google.

Jakie narzędzia wykorzystujemy przy przeglądaniu witryn?

Odpowiedni dobór narzędzi zakłada kooperację ze statystykami Google Analytics, a na tej podstawie realizujemy badania ilościowe. Następnie zwracamy uwagę na jak najwłaściwsze usprawnienie portalu. Główną rolę odgrywa tutaj przegląd czasu ładowania strony, jej elementów spowalniających, a także analogicznie tych, które mogą przyśpieszyć jej pracę.

Realizacja marketingu internetowego na podstawie audytu stron

Analiza właściwości marketingu uwidacznia się na przykładzie zarządzania treścią. Szczególnie w oparciu o panel Wordpressa. Pozwala ona w szybkim czasie ustalić priorytety pozycjonujące obejmujące tekst. W jego skład wchodzą tytuły, nagłówki, słowa kluczowe, wyszczególnione, odnośniki, kategoryzacja, opisy, a także grafiki. W zależności od strategii przyjętej na potrzeby wysokich wyników w wyszukiwarkach, np. zasięg terytorialny określa się stopień modyfikacji, rekonstrukcji, a także dalszego kształtowania. Podsumowuje się spisem korekt i zaleceń marketingowych, które należałoby wprowadzić.

Weryfikacja obiektu, a następnie..?

Zajęcie stanowiska przy optymalizacji, a następnie uatrakcyjnieniu strony poprzez profesjonalny projekt graficzny, rozbudowany portal, a może nawet serwisową bazę.

Zaufaj nam

Chcesz stworzyć godny podziwu wizerunek swojej firmy w Internecie? Planujesz rozkręcić swój internetowy biznes? A może pragniesz opracować swój open koncept na autorskim serwisie?

SKONTAKTUJ SIĘ